מי אנחנו

שלום לכם, שמי גולדי פינסון, נשואה ליעקב ואמא לשישה מופלאים, בעלת מפעל יצור למתנות ייחודיות. מתעסקת בעיקר בענף המתנות לתורמים, מזכרות לאירועי התרמה ותעודות הוקרה. המפעל שלנו הוא מפעל משפחתי, כל בני הבית וצוות המשרד שהפכו למשפחה הם חלק מהוויה ומהאווירה של המקום המופלא הזה. הם מהווים השראה ליצירה ולמעוף.

אנחנו מייצרים באמצעות ציוד מקצועי ורחב, מכונות לייזר לחיתוך, מדפסות UV, מדפסות רחבות ומכופפי אקריל. מייצרים מחומרי גלם של זכוכית, עץ, אלומיניום, קרמיקות, פרספקס ובדים ומדפיסים על מגוון של חומרים קשיחים.

העסק הזה הוא הפרנסה שלנו אבל כפרוייקט חיים אנחנו נכנסים כל יום אל בית היצירה שלנו בתחושת שליחות. אנחנו כאן כדי לעזור לעמותות וארגונים בגיוס כספים למטרות הכי נעלות שהופכות את העולם שלנו לטוב יותר. חשובה לנו מאד ההצלחה והיעילות של המתנות ואנחנו משקיעים הרבה מאמצים ומחשבה כדי שההתאמה של המתנות תהיה מושלמת.

מתנות לתורמים הם עולם ומלואו ומדהים לראות כל פעם מחדש איך ה’הוצאה’ הופכת להשקעה מניבה. במשך השנים ייצרנו המון מתנות לאחמ”ים מכל העולם, קטנים וגדולים, יהודים, נשיאים ומלכים, מהניסיון הרב שלנו הנגשנו כאן באתר רק מתנות שנוגעות באמת, שמרגשות ומביאות לשימור התורמים. התזה שלנו היא שצריך להביא מתנה לא יקרה, אבל הכי חשובה היא ההקדשה ותשומת הלב. אף תורם לא נהנה לקבל כלי כסף ומתנות יקרות מעמותה שהוא תרם לה כסף.

תודה שביקרתם באתר שלנו. נשמח מאד לרגש גם את התורמים והידידים שלכם.